برای اخذ نمایندگی از کالا از ما با شماره موبایل 09122030432 تماس بگیرید. 0937-3333681 - 0937-3333682 021-66707615
ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

×

کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی

taha
06 آگوست 2022
دقیقه زمان برای مطالعه

در جهانی که همواره تکنولوژی در حال پیشرفت است خانه ها نیز از نظر امنیت باید پیشرفت کنند. شیائومی از شرکت های بزرگی است که در این زمینه محصولات بسیار دارد و بهترین و باکیفیت ترین لوازم هوشمند خانگی را به بازار عرضه کرده است. همه این لوازم با دستگاهی موسوم به Xiaomi Gateway قابل کنترل می باشند .مجموعه کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی از ۵ قطعه زیر تشکیل شده :

 • کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی
 • سنسور در و پنجره
 • سوئیچ هوشمند وایرلس
 • سنسور بدن انسان
 • پریز (نسخه Zigbee)

کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی

گیت وی کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی

گیت وی کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی مجهز به بلندگوی داخلی و رادیو آنلاین می باشد. می توانید تنظیم دستگاه را به گونه ای کنید که تا هنگامی که شما خواب هستید رادیو خاموش باشد و برای بیدار کردن شما از خواب، روشن شود. از ویژگی های دیگر این دیوایس می توان به  سنسور نور با ۱۶ میلیون رنگ قابل تغییر اشاره کرد، که در شرایط نور کم روشن خواهد شد. اگر کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی به سنسور بدن انسان متصل باشد، هنگامی که کسی عبور می کند، چراغ روشن می شود.از طریق اپلیکیشن آهنگهایی را که دوست دارید را می توان به این گیت وی ارسال کرد تا به عنوان زنگ به صدا درآید و اتصال با سنسور درب، هنگام باز شدن در، چراغ را روشن خواهد کرد. کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی به دوربین تحت شبکه متصل می شود و زمانی که در خانه نیستید ورود افراد را به شما اطلاع می دهد و برای شما ثبت خواهد کرد.

گیت وی کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی

سنسور درب و پنجره

سنسور درب و پنجره شیائومی با باز شدن در می تواند چراغ و یا صدای زنگ را برای شما روشن کند و شما را آگاه کند. می توانید سیستم خانه هوشمند خود را طوری تنظیم کنید که با باز شدن پنجره دستگاه تصفیه هوا خاموش شود، سنسور در و پنجره با حضور سنسور چند منظوره کار می کند و به تنهایی قابل استفاده نمی باشد.

 شیائومی سنسور درب و پنجره

این سنسور دارای اندازه ای کوچک است و به آسانی نصب می شود. باتری دکمه ای CR2032 سنسور برای مدت ۲ سال کار خواهد کرد.

 شیائومی سنسور درب و پنجره

سوئیچ هوشمند

این سوئیچ هوشمند بدون سیم،  یک کلید برای کنترل هر کاری می باشد، اگر در آشپزخانه هستید کلید را فشار دهید و کودک خود را بیدار کنید. می توانید قبل از خواب دکمه را برای خاموش کردن همه وسایل فشار دهید. سوئیچ هوشمند یک دکمه برای روشن کردن نور شب، و یا هنگام خروج، کلیدی برای کنترل لوازم خانگی و خاموش کردن آن ها را دارد. سوئیچ هوشمند بیسیم قابل حمل و کوچک بوده و به آسانی راه اندازی می شود.  این کلید نیز فقط با حضور سنسور چند منظوره کار کرده و به تنهایی قابل استفاده نیست.

شایومی سوئیچ هوشمند بدون سیم

سنسور بدن انسان

این قطعه را می توانید به گونه ای تنظیم کنید که تهویه هوا و یا تلویزیون به طور خودکار یعنی زمانی که کسی در خانه نیست خاموش شود، و یا زمانی که کسی از مقابل آن عبور می کند در نور شب به طور خودکار روشن شود. این سنسور برای انواع محیط های خانگی مناسب است. این دیوایس نیز دارای یک باتری CR1632 است و بدون حضور سنسور چند منظوره کاربردی نخواهد داشت.

سنسور بدن انسان شایومی کیت خانه هوشمند

پریز هوشمند

پریز هوشمند دستگاهی که قدرت واقعی را تشخیص می دهد و آمار مصرف برق را محاسبه خواهد کرد. با استفاده از این پریز می توان از جریان اضافه حفاظت کرد و زمان روشن و خاموش کردن دستگاه را تنظیم کرد.

پریز هوشمند شایومی کیت خانه هوشمند

استفاده از مجموعه کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی بسیارآسان است.

 • پریز هوشمند را به برق متصل کنید
 • سنسور چند منظوره گیت وی را روی آن نصب کنید
 • گیت وی را به اپلیکیشن متصل کنید
 • سنسورها را در مکان مناسب نصب کنید

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

مجموعه خانه هوشمند شیائومی یک گیت وی چند منظوره با حضور سنسور حرکتی برای درها/ پنجره‌ها و سوئیچ اصلی می باشد. این مجموعه دستگاه‌ها بسیار آسان نصب می شود و مدیریت آن‌ها کاملا ساده است.

با کیت خانه هوشمند Mi شما می‌توانید از این مزایا استفاده کنید: چراغ شب، اعلان‌های هوشمند و زنگ درب ورودی بی‌سیم و همچنین این دستگاه‌ها می‌توانند به سناریوهای متنوعی با دستگاه‌های دیگر ترکیب شوند.

 • مجموعه خانه هوشمند شیائومی تنها برای استفاده در محیط داخلی در نظر گرفته شده‌ است.
 • کل این مجموعه ، توسط کارخانه، به طور پیش فرض به گیت وی متصل شده، شما می توانید پس از نصب دستگاه، آن را بلافاصله استفاده کنید.

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

راه‌اندازی سریع

برنامه را به دو طریق می توانید دانلود کنید، از فروشگاه Mi برنامه Mi Smart House   را پیدا کنید یا کد QR زیر را اسکن کنید.

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

 اتصال به دستگاه جدید

ابتدا، دروازه چند منظوره را به منبع تغذیه وصل کنید و در عین حال، مطمئن شوید که گوشی هوشمند به یک شبکه WiFi متصل شده است. برنامه mi smart Home را باز کنید و اتصال سریع دستگاه های جدید را انتخاب کنید یا در گوشه سمت راست بالا، روی + کلیک کنید و به لیست دستگاه های Mi Smart Home Kit اضافه کنید. نکته قابل توجه این که بهترین مکان برای اتصال دروازه چند منظوره، فاصله ۲ متر دورتر از مسیریاب بی‌سیم است.

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

به اشتراک گذاشتن دستگاه

در صفحه اصلی Mi Smart Home Kit دکمه “گزینه ها” را فشار دهید برای استفاده همزمان از دستگاه با سایر کاربران و شما می توانید دیگر اعضای خانواده را به Mi Smart Home Kit متصل کنید.

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

گیت وی چندمنظوره Mi

 • استفاده امن از دستگاه در مناطقی که زیر ۲۰۰۰ متر بالاتر از سطح دریا هستند وبا یک ماژول هوشمند ساخته شده است. این nd,hds مرکز کنترل مجموعه خانه هوشمند شیائومی است. با توجه به دروازه چند منظوره، هر سنسور می تواند به سایر دستگاه های هوشمند متصل شود.

 راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

سنسور حرکتی

سنسور حرکتی مادون قرمز، برای تشخیص حرکت افراد یا حیوانات در داخل خانه به کار می رود. مزایای این سنسور: مصرف کم برق، نصب آسان بدون ابزار، قرار دادن در هر جا.

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

حسگر درب یا پنجره

سنسور پنجره و درب شامل یک سنسور اصلی و یک آهنربا است که به یکدیگر نزدیک می شوند و در موقعیت اولیه پنجره ها یا درها ثابت می شوند.مزایای حسگر درب و پنجره شامل مصرف کم برق، نصب آسان بدون ابزار، نصب و استفاده سریع می باشد.

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

سوئیچ اصلی

سوئیج هوشمند شیائومی یک نوع جدید از دستگاه های کنترل از راه دور، با مصرف برق کم می باشد. بسیار جمع و جور است، بنابراین می توان آن را در هر جایی قرار داد، نصب آن آسان و بدون ابزار است.می توان بلافاصله بعد از نصب استفاده کرد. با این دیوایس به راحتی می‌توانید لامپها، سوکتها و دستگاههای هوشمند را کنترل کنید.

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

ورود به برنامه

پس از نصب سریع دستگاه مطابق دستورالعمل و بعد از اتصال موفق مجموعه خانه هوشمند به گوشی، می توانید از مزایای این دستگاه لذت ببرید:

۱: چراغ شب

– بهتر است سنسور حرکت را در نزدیکی تخت قرار دهید

– با استفاده از تلفن هوشمند، رنگ دلخواه را تنظیم کنید

۲: اعلان ها

– حسگر را برای پنجره / درب یا حرکت در منطقه مورد نظر اتاق نصب کنید

– در برنامه Smart House عملکردهای لازم را انتخاب کنید

– با کلیک روی Safe Mode، حفاظت از خانه خود را فعال کنید. در صورت باز کردن یک پنجره یا درب، یا اگر کسی وارد خانه شد، هاب اصلی بلافاصله صدای مربوطه را منتشر می کند و شما بر روی گوشی هوشمند خود یک اعلان دریافت خواهید کرد.

۳: زنگ در

– هاب اصلی را روی سطح غیر فلزی تنظیم کنید

– روی دکمه هاب اصلی کلیک کنید، دروازه چند منظوره بلافاصله بوق می‌زند

– زنگ درب و بلندی آن را می توان در برنامه خانه هوشمند تنظیم کرد

۴: کنترل سایر دستگاه ها

– در برنامه خانه هوشمند، تنظیمات مدیریت خانه را نصب کنید

– پس از نصب موفق، با یک کلیک، شما می توانید دستگاه هاب را اداره کنید

– سرگرمی بیشتری در انتظار شما است.

نکات قابل توجه:

 1. قبل از استفاده از کیت خانه هوشمند Mi، باید مطمئن شوید که دستورالعمل ها را به دقت بخوانید.
 2. مجموعه خانه هوشمند شیائومی به منظور بهبود شرایط زندگی در خانه شما طراحی شده است و دارای گواهینامه امنیتی نیست.
 3. مجموعه خانه هوشمند شیائومی برای اطلاع از وضعیت دستگاه ها، و نه برای امنیت ویژه خانه ها، ساختمان ها، انبارها و یا هر محل کسب و کار طراحی شده است.

نصب و راه اندازی

فاصله برای عملکرد موثر دستگاه: محل مناسب برای نصب سنسور را انتخاب کنید، لازم است تنظیمات کارخانه را با استفاده از سوزن مخصوص ریست کنید. پس از این دروازه چند منظوره صدایی متناظر را ایجاد می کند که نشان می دهد که فاصله مطلوب بین سنسور و دروازه چند منظوره را انتخاب کرده اید.

حسگر حرکتی

روش ۱: مجبور نیستید پشت سنسور را به دیوار یا سطح دیگر بچسبانید، شما می توانید آن را در جای مناسب قرار دهید.

روش ۲: پوشش محافظ را بردارید. می توانید سنسور را به هر سطح یا دیواری وصل کنید.

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

ارتفاع مطلوب که برای حسگر ۱٫۲-۲٫۱m می باشد. در ارتفاع کمتر از ۱٫۲ متر، محدوده تشخیص کوچکتر می شود، اما بر روی استفاده‌ی آن تاثیر نمی گذارد. هنگامی که سنسور بیش از ۲٫۱ متری قرار می گیرد، در اتاق نقاط کوری ایجاد می شود، بنابراین ممکن است برای یافتن افراد یا حیوانات مشکل به وجود آید.

 • هنگام نصب، توجه ویژه ای به لنز القایی داشته باشید. لنز باید به طرف فضایی هدایت شود که می خواهید کنترلش کنید. سنسور را تا حد امکان نزدیک به لبه میز یا کابینت قرار دهید یا بچسبانید.

 سنسور درب یا پنجره‌

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

سوئیچ اصلی

 • دیوایس را بر روی سطح خشک بچسبانید
 • محل هاب را روی سطح اصلی غیر فلزی قرار دهید، زیرا بر کارکرد آن موثر است.

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

دستگاه های جدید

برای اضافه کردن یک دستگاه جدید یا بازگرداندن تنظیمات کارخانه، می توانید از یکی از دو روش زیر استفاده کنید:

روش ۱: برنامه خانه هوشمند را باز کنید. در صفحه اصلی گیت وی چندمنظوره با پیروی از دستورالعمل های گفته شده، بر روی «افزودن دستگاه» کلیک کنید، تنظیم مجدد کارخانه (فکتوری ریست) را انجام دهید.

روش ۲: به طور مداوم دکمه ی بالای سنسور چندمنظوره را سه بار فشار دهید، دستورالعمل های بعدی را دنبال کنید، تنظیم مجدد کارخانه را انجام دهید.

 • هنگامی که دستگاه های هوشمندی را که دارای دکمه ریست نیستند، وصل می کنید، دستورالعمل های استفاده از چنین دستگاه هایی را بخوانید.
 • هنگام اتصال دستگاه به یک دروازه دیگر، شما باید دستگاه را ریست کنید، و سپس با پیروی از روش فوق، یک دستگاه جدید اضافه کنید.

ریست کردن

راهنمای نصب و راه اندازی مجموعه خانه هوشمند شیائومی

سوراخ را با یک سوزن مخصوص فشار داده و آن را برای مدت ۳ ثانیه نگه دارید، سپس نشانگر وضعیت دستگاه سه بار زده می شود، که نشان دهنده تنظیم مجدد موفقیت آمیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

معرفی برنامه های کاربردی گوشی های شیائومی 2021

برترین برنامه های کاربردی گوشی های شیائومی امروزه شیائومی یکی از تولیدکننده‌های مطرح
Soheil
02 آگوست 2022

مشخصات کلی درباره جاروبرقی درما مدل DX810 شیائومی

جارو برقی Deerma DX810 از طراحی دومنظوره بهره می‌برد. کاربر امکان استفاده از این جارو برقی
مهدی ثمری
12 نوامبر 2022

نحوه راه اندازی و استفاده از ترازوی هوشمند ورژن ۲ شیائومی

آیا تا کنون با مشکل اتصال بین ترازوی هوشمند ورژن ۲ شیائومی و برنامه Mi Fit مربوط به آن
Soheil
31 جولای 2022
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • SKU
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • Availability
 • Add to cart
 • توضیح
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
مقایسه